zde se nacházíte:
Úvod > Aktuálně

Jak to u nás funguje?

27.08.2018

Chcete proniknout do světa dotací a třeba byste rádi nějakou využili, ale nevíte, jak to celé probíhá? Přinášíme stručný popis celého procesu!

Naše kancelář poskytuje komplexní poradenskou činnost včetně kompletního zpracování žádosti o dotaci, podpory při realizace a následné udržitelnosti.

Na začátku spolupráce poskytujeme konzultaci projektového záměru zdarma. Na osobní schůzce si poslechneme Vaše projektové záměry a vize do budoucna a na základě domluvy začínáme zpracovávat dotační analýzu.

Na osobní schůzce si poslechneme Vaše projektové záměry a vize do budoucna a na základě domluvy začínáme zpracovávat dotační analýzu. Vybereme pro Vás vhodné dotační programy, do kterých je možné se v rámci Vašich projektových záměrů zapojit. 

Po společné dohodě vyhotovíme cenovou nabídku přímo na míru klientovi a na základě podpisu začínáme pracovat na žádosti o dotaci. Dále je z Vaší strany třeba pouze opatřit doklady a dokumenty, které se pojí k Vaší osobě, jako např. potvrzení o bezdlužnosti.


V případě, že nenalezneme vhodnou dotaci pro Váš projektový záměr hned na začátku spolupráce, zdarma pro Vás vyhledáváme průběžně nové, vyhovující výzvy.